For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.

راهنمای خرید کالا

راهنمای خریدارن محصولات تخصصی حوزه کشاورزی و دامپروری سامانه DHLFarm

شما به عنوان خریدار کالاها و محصولات تخصصی حوزه کشاورزی، دامپروری، زنبورداری و … می توانید با طی نمودن مراحل زیر، کالا و محصول مورد نظر خود را به سرعت در سامانه یافته و مراحل بررسی ، کارشناسی و ارتباط با فروشنده را طی نمایید و زیر نظر کارشناسان فارم ( در صورت تمایل و انتخاب شما ) معامله ای لذت بخش و بی خطر را تجربه نمایید.

جستجوی کالا و محصول

جستجوی کامل در سامانه و استفاده از روش های سریع جستجو برای یافتن بهترین محصول با بهترین فروشنده

Image

01

بررسی و انتخاب

شما میتوانید تمامی مشخصات و موارد را بررسی کنید و انتخابی درست داشته باشید

Image

02

ارتباط ، معامله و خرید

ارتباط با فروشنده ، ارتباط با کارشناسان DHL و انجام معامله و خرید نهایی

03

روش های جستجوی کالا در سایت :

در سایت DHLFarm شما می تواند به روش های مختلف محصولات و کالای مورد نظر خود را یافته و به هدف خود برسید، یکی از ساده ترین روش ها استفاده از صفحه اصلی سایت و حرکت در میان بخش هایی است که در آن تعبیه شده است. ما محصولات را در 4 گروه اصلی دسته بندی کردیم که شما بتوانید راحت تر محصولات را یافته و سریعتر به اهداف خود برسید و در اطلاعات سایت گیج نشوید و مسیر اشتباه نروید.

  1. محصولات کشاورزی ، باغی و زنبورداری
  2. محصولات دام و دامپروری
  3. محصولات صید و آبزیان
  4. محصولات طیور ، مرغ و تخم مرغ
  5. ادوات و تجهیزات کشاورزی ، صیادی و دامپروری

جستجو هوشمند در سایت : 

شما می توانید مانند شکل زیر در بخش جستجوی سایت در بالای صفحه اصلی سایت به صورت هوشمند محصول مورد نظر خود را با تایپ کردن چند حرف از آن در سامانه بیابید. این سیستم هوشمند بدون اینکه نیاز باشد شما به صفحه ای دیگر منتقل شوید و زمان شما هدر برود به صورت آنی ( بلافاصله ) در میان هزاران محصول ثبت شده در سامانه ، جستجو کرده و محصول مورد نظر شما را خواهد یافت.

شما می توانید برای جستجو از هر عنوان ، نام محصول ، نام فروشنده و حتی کلمات احتمالی در توضیحات یک محصول استفاده کنید و کالا و محصول مورد نظر و منطبق با شرایط خود را بیابید.

وارد شدن به بخش جدول دسته بندی محصولات :

برای آن دسته از خریدارانی که تمایل دارند در یک فضای کلی و ساده تمام محصولات را به صورت یک جدول دسته بندی شده مشاهده کنند بخشی با عنوان جدول دسته بندی مجودی محصولات در صفحه اصلی سایت تعبیه شده است که در ویدئو زیر این بخش را مشاهده می نماییم. شما به راحتی میتوانید به محصول مورد نظر خود دسترسی پیداکنید و موجودی دیگر محصولات را مشاهده نمایید.

مشاهده جزئیات یک کالا و موارد مرتبط :

شما می توانید با کلیک روی یک محصول یا کالا وارد جزئیات کامل آن کالا شده و مشخصات آگهی شده، فروشنده و توضیحات کامل محصول را به همراه تصاویری که فروشنده برای محصولات ارائه داده مشاهده نمایید. 
جزئیات محصول مانند : حجم قابل فروش توسط فروشنده / نوع بسته بندی / حداقل فروش و موارد مرتبط با استانداردها ، مجوزها و تاییدیه ها در این صفحه مشخص است و شما میتوانید دقیق کالا و خدمات را بررسی نمایید.

در ویدئو زیر بخش های مختلف قابل رویت و بررسی در صفحه محصول نمایش داده شده است.

Top