For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.

شرایط و ضوابط درخواست نمایندگی

شرایط و ضوابط عمومی واگذاری نمایندگی DHL

شرایط عمومی و اختصاصی DHL برای شروع همکاری با نمایندگی با توجه به اصول مسلم بازرگانی و رعایت موازین قانونی به منظور تعامل برای یک همکاری دوجانبه موفق فی مابین DHL و نماینده

 

الف : شرایط عمومی :

 1. اعتقاد به اسلام یا یکی دیگر از ادیان رسمی کشور
 2. عدم اعتیاد به مواد مخدر و الکل
 3. نداشتن سوء پیشینه کیفری و همچنین نداشتن سابقه محکومیت به جرایم نام برده شده در قانون
 4. داشتن گواهی پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دایم برای متقاضیان آقا
 5. داشتن حسن اخلاق و توانایی برقراری ارتباط با مشتری
 6. نداشتن سوء پیشینه کیفری
 7. مدرك تحصيلی : داشتن مدرك تحصيلی ديپلم و يا بالاتر ( اولويت با مدارك بالاتر می باشد) در صورت برابری امتیازات اولویت با متقاضیان دارای تحصیلات بالاتر خواهد بود
 8. دارا بودن تجربه و تخصص در یکی از زمینه های مرتبط به تشخیص DHL حداقل شرایط مورد نیاز
 9. متقاضی نمایندگی باید دارای شخصیت حقیقی و حقوقی معتبر باشد و اعتبار ایشان برای شرکت محرز گردد .
 10. متقاضی از لحاظ موازین حقوقی منع قانونی برای انجام معاملات نداشته باشد و ممنوع المعامله نباشد .

ب : شرایط اختصاصی :

 1. متقاضیان حقیقی و حقوقی دارای توانایی کافی در امر پخش و فروش کالاهای مرتبط در حوزه مورد درخواست خود باشند به ترتیبی که توانایی آنها متناسب با استعداد منطقه جغرافیایی از یکسو و از سوی دیگر با توجه به تراکم جمعیتی منطقه مورد فعالیت نماینده جوابگوی برنامه تدارک دیده شده از طرف DHLfarm در منطقه باشد .
 2. تعرفه های اعلامی از طرف شرکت برای اعمال سیاست یکسان در کل کشور از جانب متقاضی رعایت گردد .
 3. برای هر متقاضی با توجه به حوزه فعالیت برنامه مدون از سوی شرکت ارئه خواهد شد که به محض رسیدن حداقل سطح فروش در منطقه فوق واگذاری نمایندگی انحصاری فروش و پخش محصولات و سایر تسهیلات تدارک دیده شده با توجه به سیاست روز شرکت و توانایی های آن انجام خواهد گرفت .
 4. شرایط محل نمایندگی :
  1. موقعيت ملك : واقع در خيابان اصلی با فاصله مناسب حداقل ۵ کیلومتر از نزديك ترين نمايندگی .
  2. وضعيت مالكيت : سند ششدانگ به نام متقاضی و يا اجاره نامه به نام متقاضی.
 5. کلیه امور فوق ضوابط عمومی واگذاری نمایندگی از سوی DHL برای حصول اطمینان در معاملات به منظور تعامل دو جانبه با نمایندگان پخش و فروش برای رسیدن به سود مشترک خواهد بود و DHL از پیشنهادات جدید شما برای پویا نگه داشتن DHLfarm استقبال نموده و نظرات شما را به گرمی پذیرا می باشد.در هر صورت نمایندگان اعضای خانواده DHL می باشند .
 6. سهم نماینده : سهم نماینده با توافق DHL و نماینده تعیین و در قرارداد همکاری درج خواهد گردید.
 7. هزینه های فروشگاه : کلیه هزینه های راه اندازی فروشگاه از جمله تهیه گیت و تگ و سیستم کامپیوتری و … و هزینه های روزانه فروشگاه از جمله هزینه های پرسنلی و آب و برق و کرایه و… با نماینده میباشد. اما خدمات پشتیبانی فروش، خدمات ارتباط با مشتریان، طراحی پروموشن و … با مجموعه DHL میباشد.
 8. ساعات کار و ایام تعطیل : ساعات کاری فروشگاه، زمان شروع و اتمام کار و همچنین نحوه عملکرد در روزهای تعطیل طبق تقویم مجموعه DHL و با صلاحدید مدیر منطقه مربوطه انجام میشود.
 9. در صورتی که نماینده متقاضی دریافت نمایندگی به صورت انحصاری در استان خود باشد به نحوی که به جز ایشان شرکت با فرد دیگری در آن ناحیه همکاری نداشته باشد مستلزم موافقت هیآت مدیره و ایجاد شرایط و قرارداد خاص خواهد بود .
 10. مدارک ارسالی به واحد مدیریت جهت تصمیم گیری نمایندگی انحصاری :
  1. ارائه آدرس دقیق محل فروشگاه
  2. ارائه لوکیشن آنلاین فروشگاه
 11. اعلام محدودیت های زمانی از لحاظ باز و بسته شدن دفتر کار نماینده در صورتی که در مجتمع تجاری واقع شده باشد.
 12. ارسال عکس از نمای داخل و بیرون محل نمایندگی ، زوایای مختلف دفتر ، کف، سالن، سقفارسال فیلم از مغازه های مجاور و خیابانی که فروشگاه در آن واقع شده است.
 13. در صورت وجود برند های معروف در مجاورت ملک، ارائه اطلاعات تکمیلی در خصوص آن برند ها الزامی است.
 14. هزینه های استاندارد سازی ، نصب تابلو و تهيه كليه ملزومات و تجهیزات بر عهده شخص متقاضی می باشد.
 15. توانایی سپردن اسناد ضمانتی نزد DHLfarm را داشته باشد. اسناد اعتباری قابل قبول :
  1. ضمانت نامه بانکی
  2. سند ملکی مسکونی و تجاری : توانايی ارائه وثيقه ملكی به ميزانی كه شركت تعيين نمايد.
  3. سند وسیله نقلی
  4. چک کارمندی رسمی با معرفی اداره و حکم کارگزینی می باشد

ج : سایر شرایط اخذ نمایندگی :

 1. اولویت در هر شهرستان در صورت برابر بودن امتیازات با متقاضیانی خواهد بود که در خواست خود را سریعتر از بقیه متقاضیان ارسال کرده و بعد از مذاکرات نهایی منجر به بستن قرارداد شود.
 2. اعطای نمایندگی ابتدا بصورت 3 ماه آزمایشی صورت خواهد پذیرفت و در مرحله بعد به صورت اثبات توانایی فرد یا نماینده در فروش، بصورت انحصاری اعطا می گردد و هم چنین در صورت فعالیت بالاتر از میزان مورد انتظار DHLfarm و تعهد به اجرای بندهای قرارداد، عقد قرارداد انحصاری سریعتر از موعد مقرر صورت خواهد پذیرفت.
 3. هر نماینده می بایست یک مقدار اولیه به میزانی که هنگام ثبت نام در سایت ذکر شده جهت معرفی محصولات و انجام معاملات و اثبات توانایی فعالیت کند که تشخیص میزان فعالیت در هر حوزه به شاخص های آن حوزه و به تشخیص DHLfarm خواهد بود.
 4. بنابه تصمیم DHLfarm در حال حاضر نمایندگی انحصاری در هر شهرستان بعد از عقد قرارداد صرفا به یک نماینده (شخص حقیقی یا حقوقی) اعطا می گردد .
 5. در هر شرایطی فسخ قرارداد نمایندگی می بایست با اعلام قطع همکاری و ارایه درخواست کتبی از جانب نماینده و پس از موافقت DHLfarm و صدور برگ قطع همکاری و تسویه حساب کامل به عمل خواهد.
 6. جهت اخذ نمایندگی انحصاری در یک محدوده جغرافیایی لازم است متقاضیان به مدیریت امور شعب نمایندگان DHL مراجعه نمایند و یا درخواست اولیه خود را بهمراه برنامه بازرگانی(Business Plan) شرکت مورد درخواست خود به آدرس پست الکترونیک DHLFARM@ ارسال نمایند.
 7. نظرات مشتریان به عنوان بالاترین مرجع قضاوت و کنترل کیفیت توسط نمایندگان محترم به شرکت ارجاع داده شود .

متقاضیان اخذ نمایندگی در صورت دارا بودن شرایط فوق می‌بایست نسبت به تکمیل فرم درخواست نمایند. جهت دسترسی به فرم درخواست نمایندگی اینجا را کلیک نمایید.

درخواست نمایندگی شما تنها پس از ارسال اطلاعات فوق قابل پیگیری و بررسی خواهد بود.

لطفا ًدر صورت دارا بودن شرایط فوق نسبت به ثبت درخواست اقدام فرمائید. *

تذکر ۱ : در صورت نداشتن شرايط فوق درخواست اخذ نمایندگی قابل بررسی نبوده و هيچگونه پاسخی ارسال نخواهد شد.
تذكر۲ : ارسال اطلاعات و شرایط متقاضی برای اخذ نمایندگی هيچگونه تعهدی مبنی بر اعطاء امتياز نمايندگي براي شركت در بر نخواهد داشت.

Top